Pneuservis Velké Popovice

O nás

Rychlý, spolehlivý a profesionální pneuservis/autoservis nejen pro Vaše pneu a auto. Máte málo času a potřebujete opravit své auto nebo pneu? Blahopřejeme - jste na správné adrese.

Celý vývoj firmy je podřízen snazevyhovět co nejlépe přáním Vás, zákazníků, a nejdůležitějším kritériem pro nás je Vaše spokojenost.

Je jedno, jestli jde o zákazníka velkého nebo jednotlivého soukromého řidiče, vždy se snažíme poskytnout to nejlepší, čeho jsme byli schopni. Naše služby nevnímáme my ani naši zákazníci jako primitivní prodej pneumatik a náhradních dílů, ale jako rychlou opravu dopravního prostředku, který Vám má sloužit co nejlépe, nejbezpečněji a hlavně bez starostí.

Samozřejmostí vždy bylo i odpovídající prostředí, ve kterých Vám služby poskytujeme technické vybavení a stále doškolovaní mechanici s vysokou profesionální úrovní, bez čeho by práce nemohla být kvalitní.

Asi právě pro tuto v základě jednoduchou filosofii využívají naše služby velké leasingové společnosti , střední firmy, drobní podnikatelé i vyloženě soukromí řidiči rodinných aut.

s1
Pneu café © 2009